تبلیغات
ܓ✿ تودهنی ܓ✿ - به بهانه ی تمدید کریستیانو : ستاره ای سپید...(بررسی یک مقاله تخریبی!!!)
ܓ✿ تودهنی ܓ✿
این یه تو دهنیه پخشش کنید...
عمید-تذکر: آنچه به صورت رنگی نوشته میشود دقیقا متن مقاله یا مصاحبه ی رئالی هاست...
*این بار قصد دارم به بررسی مقاله ای که در سایت ایرانی رئال مادرید نوشته شده است با عنوان "به بهانه ی تمدید کریستیانو : ستاره ای سپید..."
نوشته شده توسط "Ka30Yaaaas" بپردازم...امیدوارم از دایره عدالت خارج نشوم...
*
بسم الله...
*"شلیک می کند . گلر می ایستد و تماشا هم نمی تواند بکند چون وقت تماشا باقی نمی ماند،توپ برای چند ثانیه ای مثل کارتون فوق تخیلی فوتبالیست ها , مماس با تور , در هوا می چرخد و می ماند و با زمین خوردنش , سوت داور مهر تاییدی می زند بر یک جادوی دیگر از جادوگری که جادو هایش بعضی وقت ها از حد یک جادو هم تجاوز می کنند"
ما دیدیم،آقای کا30یــــــــــــاس،دیشب هم ایستاد،دقیقه 62 بود،تمام ورزشگاه تماشایش می کردند،خطایی که روی گرت بیل انجام شده بود دقیقا نزدیک خط هجده قدم اتلتیکو مادرید امید را در دل هواداران زنده کرده بود،رئال مادرید یگ گل عقب بود و هیچ حمله ای نمیتوانست کند فقط همین یک راه مانده بود،مثل همیشه ژست گرفت،ژست هایش را همیشه بی نقص می گیرد!!!!!!!


نفسش را تو داد و یکهو بیرون داد،سمت توپ دوید و با تمام قدرتی که پاهایش داشت شوت کرد،نه تنها گلر که دیواره دفاعی حریف هم نمی توانند تماشا کنند چون وقتی برای تماشا نمی ماند،تماشاچیان هم مات و مبهوت این شوت سرکش مانده اند هیچکس هیچ توپی را نمی تواند ببیند،کریس رونالدو اینقدر توپ را محکم به هوا زده بود که تنها تلسکوپ ها میتوانستند ببینند،ناسا اعلام کرده است که "تلسکوپ هابل" توپ فوتبالی را در فضا رصد کرده است...!!!!!!
*طفلک رونالدو!!! یاد خانه اشان افتاده بود،و دور افتاده ترین زمین کهکشانشان!!! و دروازه ای که تور هم نداشت!!!


http://s1.picofile.com/file/7112948488/adame.gif

*"نوع شادمانیش هم به این بستگی دارد که پیراهن و شال کسانی که مقابلش حیرت زده و انگشت به دهن مانده اند چه رنگی است . بعضی وقت ها می خندد و می رقصد و بعضی وقت ها اخم می کند و سکوت را حاکم "
شب سختی است،تمام تیم از هم پاشیده عمل میکند،تیم پر افتخار رئال مادرید تمام آبرو و حیثیتش را دارد مقابل "الچه" از دست میدهد...تیمی که تازه به لالیگا صعود کرده است...بی نام و نشان است،تک و تنهاست،نه لابی قوی دارد نه پول باد آورده...نه هیچ چیز...
رئال هیچ کاری نمیتواند از پیش ببرد،مثل چیز توی گل گیر کرده است و یک "مرد" هم ندارد تیم را نجات بدهد...اما اصلا حواسمان نیست که اگر مردش را ندارند "نامرد"ش را که دارند...و کار خودش را کرد...حق هم داشت ؛"په په" فن جودوش را دقیق و سالم زده بود و داور هم امتیازش را داد و یک پنالتی روش و یک کارت زرد برای حریف به دلیل کم کاری...!!!!!!!
*آن شب هم ایستاد،دقیقه 95 بود فکر میکنم توی بازی با سه دقیقه اضافه...مثل همیشه ژست گرفت،ژست هایش را همیشه بی نقص می گیرد!!!!!! باید توپ را گل کند،در تعداد گل ها از مسی که همیشه عقب است،"کاستا" هم برایش شاخ شده است!!! با تمام وجود توپ را شلیک می کند،دوازه بان هم خوب تشخیص می دهد،اما به توپ نمیرسد،رونالدو از خوشحالی نمیداند چه کند،با تمام قدرت میدود با دست به سینه اش میزند که من بودم،من هستم...گلش کردم...هیچکی نمیتونه مثل من گل مفت بزنه...
*جناب کاسیاس،کاسیاس چقدر واقع بین تر از شماست!!! "الچه" چه رنگی داشت؟ پیراهن و شالش چه بود؟ انگشت به دهان بود نه بخاطر بازی شما که این روزها خوب،بد بازی می کنید،انگشت به دهان از اینکه چطور سرمایه تلاش بازیکنان با غیرتشان با تئاتر و جودوی یکی از "بدنام ترین" بازیکنان جهان و سوت داوری که حیف نام مقدس داور...به باد میرود.
*چرا رونالدو این قدر شادی کرد؟؟؟ فینال لیگ قهرمانان را برده بود؟؟؟ هع...الچه...*"همیشه نفر آخر در صف یازده نفره ی تیم . ایستاده , نفر اول از سمت راست در عکس های جمعی و ردیف اول , سمت راستِ راننده در سفر های بین شهری . آستین کوتاه در پیش فصل و آستین بلند در طول فصل.هیچ کس به جز کریستیانو چنین مشخصاتی ندارد. "
واقعا بدون شرح است این جمله ها...من چی بگم...وقتی یک اسطوره تمام هم و غمش مدل لباس و ژل مویش باشد همین میشود اینقدر از آن بالا پایین و پایین تر می آید و آنقدر با سرعت و با سر سقوط میکند...تا می شود کریس رونالدو!!! وقتی که هیچ هنر دیگری نداشته باشی عاشقانت به "جای ایستادنت" دلخوش میشوند!!!
*و وقتی هوادارانش به همین چیزهای پیش پا افتاده راضی اند،تلاش بیشتر چرا...؟؟؟
*"ستاره ای که نه فِیکِ ستاره ای دیگر است و نه کسی است که برای شبیه به بزرگان شدن , با دست گل می زند و حرکات ستاره ی محبوبش را ریمیکس می کند ! بلکه کسی است که با خلاقیت و مهارتش , جنبه ی دیگری به فوتبال بخشیده است . از نوع ضربات ایستگاهی تا ضربات سر و رقص پاها و استارت ها و تو سر توپ زدن ها و حتی خوشحالی بعد از گل هایش همگی چیز های نو و جدیدی هستند که او به فوتبال اضافه کرده است . یک روبات ماهیچه ای که برایش شوت زنی با پای چپ و راست هیچ تفاوتی با هم ندارد و ضربات سرش هم چیزی از شوت کم ندارند "
*به به...خیلی ممنون...چه ستاره بزرگی واقعا...مواظب باشید شما دارید غیر مستقیم درباره بزرگترین فوتبالیست تاریخ حرف میزنید...چیزی که مرا مجبور به نوشتن این مقاله کرد وگرنه من هیچوقت کاری با رونالدو ندارم...مسی اگر با دست توپ را گل کرد و جا پای بازیکن محبوبش گذاشت،به همین گل با دست قانع نشد،"پا جای پای بزرگان گذاشت" تمام رکوردها را شکست،تمام افتخارات را یکی بعد از دیگری کسب کرد.رونالدو شما چه کرد،اسطوره و بازیکن محبوب رونالدو چه کسی است که هر روز تمرین "شیرجه" زدن دارد و برای یک خطا گرفتن دست به هر خواری و خفتی میزند و حتی گریه و زاری و شیون سر میدهد؟
*رونالدو خلاقیت و مهارت دارد؟ خلاقیتش را این روزها می بینیم،می بینم چطور خلاقیتش یکهو وسط زمین گل می کند،بازی با اتلتیکو که یادت نرفته،همین بازی دیشب را میگویم هفته ششم لالیگا چه خلاقیتی بروز داد،چند پاس گل داد؟ چند دریبل؟ چقدر بازیسازی کرد و چند گل زد؟
*خلاقیت را "اوزیل" داشت با پاس گل های بی نقصش،حالا باید دلیل آه و ناله های کریس و تمام رئالی ها را از رفتن اوزیل بفهمی،خلاقیت را بازیکنان بارسلونا دارند که این روزها هر کدام را "تاتا" بیرون میگذارد تیم کار خودش را میکند،خلاقیت را مسی دارد که هم در نقش بازیساز عمل میکند هم در نقش مهاجم هم در گوش ها نفوذ میکند هم به قلب دفاع میزند،پاس گل میدهد و گل میزند و هزار کار دیگر...


*روی توپ،بی خود ورجه وورجه کردن را شما رقص پا میدونید؟ رقص پا را "فیگو" انجام می داد که توپ را هم جلو می برد،اوج رقص پا را "نیمار" انجام میدهد که دفاع روبرو مات و متحیر از تکنیک نابش میخکوب می ماند.تو سر توپ هایش را البته قبول دارم خوب عمل می کند.
*ضربات ایستگاهی،رقص پا،استارت،تو سر توپ و خوش حالی بعد از گل چیزهای نویی هستند؟؟؟ این ها را کریس رونالدو به فوتبال اضافه کرده؟؟؟ شما نکند فکر می کنید "دریبل زیدانی" را هم زیدان اختراع کرده است؟؟؟!!!
*فعلا که بهترین بازیکن شما از دریبل زدن مدافع جلویش هم عاجز است،در همین بازی اتلتیکو چند نفر را توانست دریبل کند؟؟؟ بگذار یک شاهد هم برایت بیاورم،دقیقه 14 بازی است،کریس سمت راست قصد نفوذ دارد،توپ را برایش می اندازد،توپ روی پایش می افتد اما نمی تواند کاری از پیش ببرد توپ از دست میرود و به بازیکنی که به او پاس داده است اعتراض می کند که "چرا توپ را برایش جلوتر نینداخته است"
*دقت کنید این اصلا یک مسئله ساده نیست و با چیزی که همیشه پیش می آید متفاوت است،کریس عادت کرده است که توپ پشت دفاع به او برسد و با استفاده از سرعت بالایش مدافعین را جا بگذارد،و گرنه توپی که سالم به او میرسد که اعتراض ندارد،آلکسیس ما همیشه همین طور توپ را دریافت می کند و چند مدافع را با خودش این ور و آنور می کشاند اما کریس چطور؟؟؟
*این بازیکن اسطوره شماست و برای من اصلا هم مهم نیست اما سرعت بالا و قدرت شوت زنیش بیشترین ضربه را به او زده است!
*"کسی که نه اهل ریا کاری است و نه مثل کسی است که نذری می دهد تا اسمش را بگویند . او فقط خودش است . یا حرف دلش را می گوید و یا به جای خر کردن بقیه و گفتن حدیثی که خودش هیچ اعتقادی به آن ندارد , سکوت می کند"
شما با کارهای خیریه مسی هم مشکل دارید؟؟؟ شما بخاطر اینکه مسی است که این کار را انجام میدهد آن را کاری ناشایسته میدانید؟؟؟به خاطر اینکه رسانه ها و نشریات اخبار این کار شایسته و مهم را منعکس میکنند آن را نشانه ریا میدانید؟؟؟ اگر رسانه ها اخبار این کارها را منتشر نکنند که رسالت خود را انجام نداده اند...تازه چطور پس فرهنگ سازی شود؟؟؟...کسی که در تمام دنیا این همه طرفدار دارد وقتی که در رسانه ها نشان داده میشود که با این همه شهرت کارهای خیریه را فراموش نکرده است باعث فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه در بقیه می شود...شما با این مشکل دارید؟؟؟
*واقعا افسوس میخورم...شما حتی نمیدانید که کریس هم بعضی وقت ها کارهای خیریه انجام داده است،و به جای پیدا کردن این کارها،قصد بد نشان دادن کارهای خوب مسی را دارید.
*"ترجیح می دهد ناپاک باشد وقتی می بیند که پاک های این زمانه , مست و پاتیل روی زمین افتاده اند و نای تکان خوردن ندارند"
این جمله اصلا ارزش جواب دادن ندارد...میگذارم ذهن های آگاه جوابت را بدهند...میگذارم حتی رئالی ها جوابت را بدهند هر چند توی سایت خودتان آبی ازشان گرم نشده است...واقعا متاسفم...کارهای خیریه مسی بد میشود و کارهای پست کریس کاری خداپسند...
*"به او مغرور می گویند چون در جواب تکل ها و مشت و لگد ها و آرنج های حریفان , آنها را ماچ نمی کند . اما دستِ رد هم بر سینه ی کودکی که با هزار عشق , ماموران حراست را دور زده تا ستاره ی محبوبش را ببیند هم نمی زند
"
نه...ما به این خاطر به او مغرور نمیگوییم...به این خاطر برای ما مغرور است که در همه حال حتی اگر شبش هم نباشد از خود راضی است...همیشه باید همه جایزه ها مال او باشد حتی اگر بد باشد...(همه دنبال این افتخاراتند اما بعضی وقت ها آدم می فهمد که حق رقیبش است)...به این خاطر مغرور است که وقتی گل میزند فیگور میگیرد،خودش را نشان میدهد،منم منم می کند و به قول شما دیگران را به سکوت دعوت می کند...مسی چطور؟؟؟
*هم افتخاراتش از او بیشتر است و هم گل هایش اما بعد از تمام گل هایش "صلیب" می کشد و از "خدا"یش تشکر می کند...


*"کریستیانو صد در صد طبیعی است . بدون حتی اندکی افزودنی ! به قول معروف با آبگوشتِ مادرش بزرگ شده است , نه با هرمونِ رشد و قرص های افزایشِ قد!
"
من این موضوع را به طور مفصل در مقاله ای با عنوان "چند قطره هورمون رشد برای کریس رونالدو"
توضیح داده ام میتوانی مطالعه اش کنی...اما واقعا این یک برتری کریس بر مسی است؟؟؟ یا نشان دهنده اراده یک "ابرمرد" است که با تمام مشکلات به بلندترین قله های افتخار میرسد،یا نشان دهنده بزرگی باشگاهی ست که استعدادهای نهفته ی انسانی که تمام رویاهایش را دست نیافتنی می بیند را به واقعیت تبدیل می کند.
*"همه مادریدیسموها او را از ته دل دوست دارند و او هم با اعماق وجودش برای رئال بازی می کند . میزان محبوبیتش را وقتی فهمیدم که در کوچه پس کوچه های خاکیِ شهرم پسر بچه ی 7,8 ساله ای را دیدم که پیراهن 3 سال پیش و شماره 7 رئال را که حتی شماره ی پشتش از فرط کهنگی ساییده شده و تقریبا چیزی ازش باقی مانده بود را پوشیده بود و سعی می کرد شبیه او بدود و ژست بگیرد. "
من با محبوبیت کریس رونالدو مشکلی ندارم بسیار هم محبوب است،اما هیچوقت هم دلسردی طرفداران رئال مادرید را وقتی کریس بعضی از بازی ها کاری از پیش نمی برد را نمیتوانم فراموش کنم.همین کاربران سایت شما چقدر بد و بیراه به رونالدو گفتند.
*من آدم هایی را میشناسم که هنوز لباس های "سیدورف" در میلان را می پوشند!!! صرفا جهت اطلاع...
*"کریستیانو جان , می دانم که درد دارد به خاطر این که عزیزِ دل رسانه ها و یوفا نباشی و برایشان دم تکان ندهی , حقت را بخورند اما بدان که گرسنگی بهتر از این است که شکمِ سیرت را مدیون دیگران باشی
"
باز هم دلایل "رئال مادریدی" و بهانه های بنی اسرائیلی...


*کریستیانو جان! میدانم بازیکن خوبی هستی،میدانم تمام تلاشت را برای موفقیت تیمت می کنی،میدانم چقدر به دنبال موفقیت های فردی و تیمی هستی،میدانم چقدر سخت کوشی و از تمام وجودت مایه میگذاری...من یک بارساییم ولی نمیتوانم این چیزها را انکار کنم...اما باور کن یکی بهتر از تو وجود دارد،کسی که تمام خودش را وقف تیمش کرده است،کسی که مثل تو تمام تلاشش را می کند و هنوز انگیزه بالایی دارد...تو به حرف طرفدارانت گوش نده برای "بهترین" بودن باید بیشتر از این ها همت کنی...تمام تلاشت را بکن...

حرف آخر
*این مقاله صرفا در جواب مقاله ای دیگر نوشته شده است و به هیچ عنوان از ابتدا قصد خراب کردن کریستیانو رونالدو را نداشته و ندارد...همانطور که میبینید هیچ مقاله ای ضد رونالدو در این سایت نوشته نشده است و هر گاه سخنی از او بوده در جواب یکی از طرفدارانش بوده است...تنها تلاش نگارنده بر این اساس بوده که نویسنده مقاله اولیه(جناب کاسیاس) کمی چشم هایش را باز کند و بدون تعصب به اسطوره اشان نگاه کند.
*نمیدانم کسی که زیر مقاله مذکور در سایت ایرانی رئال مادرید،نظر گذاشته بود رئالی بود یا بارسایی(نظرش که تایید شده بود،احتمالش زیاد است که رئالی باشد)چه خوب نوشته بود: "عزیز حتما باید بازیکن حریف رو بکوبی تا بازیکن تیم خودت رو بالا ببری؟باید از بازی هر دو لذت برد.مسی قدرت مانور دریبلینگ دقت شوت و پاس بیشتری داره.رونالدو سرعتی تر سر زن تر قوی تر و با صلابت هست"
جالب است بدانید این حرف کاملا منطقی از سوی رئالی ها، 33 منفی ناقابل خورده بود...
*طرفداران رئال مادرید کی میخواهید دست از این تمسخر بردارید؟؟؟ تا کی میخواهید ضعف هایتان را پشت تخریب دیگران قایم کنید،بس است سر عقل بیایید،دست از این کارهایتان بردارید،اینقدر هم به گذشته پر حرف و حدیث اما پر افتخارتان دل خوش نباشید،فعلا که هیچ نام و نشانی از یک تیم برتر را ندارید...طبقه بندی: ♥حرف های ورزشی♥، 
ارسال در تاریخ چهارشنبه 10 مهر 1392 توسط ♥َAmid & N♥

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان