تبلیغات
ܓ✿ تودهنی ܓ✿ - GrEaT ViCtOr VaLdEs ویکتور والدز بزرگ...
ܓ✿ تودهنی ܓ✿
این یه تو دهنیه پخشش کنید...
نویسنده این مطلب: L!0nel - X@viesta

کمی دقت در بازی های بارسا در این 11 ، 12 سال اخیر و دقت در سبک بازی تیم به همه ثابت میکنه که ویکتور والدس برای بارسا فقط یه دروازه بان به حساب نمیاد. سبک بازی بارسا اونو مجبور به بازیسازی میکنه و چون شروع بازی در تیم بارسا از خط دروازه اس ، ویکی تحت شدیدترین فشار ها و پرس های تیم حریف هم هیجوقت زیر توپ نمیزد و همیشه پاس کوتاه میداد و هنوزم این کار رو میکنه!!وقتی یه دروازه بان بنا به شرایط تیمش مجبوره روی زمین بازی کنه مطمئنا احتمال اشتباه کردنش از بقیه بالاتره اما آماری که والدس از خودش به جا گذاشته استثنایی بوده!! 4 ، 5 تا اشتباه در بازی با پا اونم در طول 11 ، 12 سال فوق العاده اس! متاسفانه یه عده فقط اون اشتباهات رو میبینن در حالی که به یه نکته توجه نمیکنن!! "چه بسا گل هایی که بارسا میزنه و شروعش از بازیسازی و پاس های کوتاه و ریسکی والدس بوده"
"به ادامه مطلب برید"

در طول این سال ها همیشه اکثر افرادی که در حقش کم لطفی میکردن و منتقدش بودن به این نکته واقف بودن که ویکی بهترین بازی با پا رو داره اما چون خیلی به شرایط سخت و حساسش توجه نمیکردن بازم به اشتباهاتش خرده میگرفتن!! البته برای من سخت نیست که از اشتباهات و سوتی های بقیه دروازه بان ها عکس و کلیپ بذارم اما این کار رو نمیکنم.

تو همین ال کلاسیکوی آخر ویکی 35 تا پاس کوتاه داد که همش درست بود اما خرید 100 میلیونی رئال فقط 19 تا پاس داد و تنها 10 تا پاس سالم به اسمش ثبت شد!!

با اینکه همه دروازه بان ها اشتباه میکنن (چه بسا بیشتر از والدس) اما هیچوقت اسم هیچکس اینجوری بد درنرفت! هیچ دروازه بانی اونقدر تحت فشار نبود که بعد از هر گل خورده عملکردش نقد بشه اما والدس با همه این مشکلات کنار اومد!! چه بسا گل هایی که والدس با خوردنش سرزنش شد در حالی که بقیه دروازه بان ها بدتر از اون گل ها رو خوردن و طرفداراشون واکنشی نشون ندادن ، چه بسا توپ هایی که والدس گرفت و هیچکس حتی فکرشو هم نمیکرد و چه بسا گل هایی که بقیه دروازه بان های مدعی خوردن و کسی بهشون خرده نگرفت در حالی که اگه یه دونه از اون ها رو والدس خورده بود حکم اعدامش صدر میشد.

ویکی تا ابد در قلب منه و واسم هیچ اهمیتی نداره دشمناش چه نظری دارن.
طبقه بندی: ♥مقالات دوستان♥، 
ارسال در تاریخ چهارشنبه 18 دی 1392 توسط ♥َAmid & N♥

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان