تبلیغات
ܓ✿ تودهنی ܓ✿ - فرهنگ طرفداری - اف سی بارسلونا (Boixos Nois)
ܓ✿ تودهنی ܓ✿
این یه تو دهنیه پخشش کنید...


Boixos Nois به معنی " دیوانه ها " افراطی ترین هواداران بارسا هستند که از زمان خوان لاپورتا ورودشون به کمپ نو ممنوع اعلام شده.
این ها افرادی بودند که در دهه 70 با گرایشات جناح چپی و جدایی طلبانه از بارسا هواداری می کردند. اما در دهه 80 و با گسترش کله پوستی ها تو بارسلونا تفکراتشون با عقاید فاشیست گونه ی جناح راست ترکیب شد و از اون به بعد به اعمال خشونت بار و نژاد پرستانه رو آوردن.
زمانی که لاپورتا کاندید ریاست باشگاه شده بود یه رقیب یهودی داشت به نام باسات که این Boixos Nois ها موقع سخنرانی هاش بلند داد می زدن F.U.K.C.I.N.G J.E.W و نمی ذاشتن حرف بزنه. بعد که لاپورتا انتخاب شد ورود اینا به کمپ نو رو ممنوع اعلام کرد.
افراد این گروه که در کارهای خلاف بسیاری از قبیل قتل و سرقت و توزیع مواد مخدر و زور گیری شرکت داشتن، لاپورتا رو به مرگ تهدید کردن و یکبار تو سال 2004 در جلوی خونه اش بهش حمله کردن. داد و ستد با مافیای مواد مخدر کلمبیا و مراکش و توزیع این مواد در سطح شهر از سوابق این گروه خشن به شمار می ره.
کار پرت کردن کله خوک جلوی فیگو مربوط به این گروه بود.
اکنون مدت هاست که افراد شناخته شده و خطرناک این گروه راهی به کمپ نو پیدا نمی کنن و هیچ کسی هم حق نداره بنرهای اینا رو تو استادیوم آویزوون کنه.

دشمن اصلی Boixos Nois هم اولتراسورها یا هوادارای افراطی رئال مادرید هستن.


طبقه بندی: ♥مقالات دوستان♥، 
ارسال در تاریخ سه شنبه 24 دی 1392 توسط ♥َAmid & N♥

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان