تبلیغات
ܓ✿ تودهنی ܓ✿ - مادریسموها،بهترین طرفداران جهان.../قسمت سوم / فروتنی
ܓ✿ تودهنی ܓ✿
این یه تو دهنیه پخشش کنید...
فروتنی

*مادریسموها چقدر فروتن اند،با این گنجینه ی پر از پول باشگاهشان و جام هایی که ژنرال عزیزشان به نورچشمی هایش کادو داده بود باز یک ذره فروتنی را فراموش نکرده اند،فقط نمیدانم چرا همه تیم های دور و برشان را "تازه به دوران رسیده" می دانند؟
باشه ما تازه به دوران رسیده ایم اما شما خیلی وقت است که به "زباله دان" فرستاده شده اید،راستی طرفداران ریال مادرید آخرین چمپیونزشان را یادشان می آید؟
*جناب سلطانشان هم که دیگر از اوج فروتنی فرو افتاده اند از بالای کاخشان(سانتیاگو برنابئو)... فعلا باید گل و لایی که در آن افتاده است را پاک کند.


*مادریسموها به کریس میگویند فروتن!!! آخی...مادرش براش بمیره من چقدر الان ناراحتم از این وضعیت بغرنج..از مظلومیت این پسر اشک تو چشام حلقه زده،داره میریزه رو گونه ام...چقدر این پسر فروتنه! آخخخخخ!
اصلا سر به زیر،پاکدامن،بزنی تو سرش صداش درنمیاد این بچه،از بس پسر آروم و محجوبیه.هر وقت بهش میگی: "تو اسطوره رئالی!" میگه: "من؟! من کجا؟ اسطوره رئال کجا؟ هنوز مونده...من که هنوز نتونستم یه جام درست حسابی بیارم فقط بلدم دنبال توپ بدوم،همین" می بینید چقدر پسر خوبیه.هیچوقت نمیگه:"آره،من اسطوره رئالم"...مسی هم بخاطر این فروتنیشه که همیشه بهش حسودی میکنه!!!!
اصلا این رونالدو بهش میگی: "توپ طلا رو حق خودت میدونی؟" نمیگه "این چهارسال من شایستگی توپ طلا رو داشتم" میگه: "من همیشه تلاشم رو میکنم تیمم رو به موفقیت برسونم،سعی میکنم لیاقت دریافت توپ رو داشته باشم."
*می بینید چقدر فروتنه این آدم؟ اصلا وقتی گل میزنه خودش رو به حساب نمیاره،همیشه میگه به کمک هم تیمی هام موفق به گلزنی شدم.دستش هم هیچوقت به سمت خودش نیست.به سمت خداست و به سمت آسمون بی انتها...
*این انسان وارسته ی فروتن، وقتی هم تیمی هاش گل میزنند یه وقت فکر نکنید سرش رو میندازه زیر میره ها،نه...میدوه سمت هم تیمی هاش و بغلشون میکنه و وقتی خودش گل میزنه اصلا دستهاش رو برای خودنمایی باز نمیکنه اصلا...
*اصلا فکر نکنید به طرفدارایی،که از کار و زندگیشون زدن بیان ورزشگاه تیم محبوبشون رو تشویق کنن میگه خفه بشید،برا اونا هم بوس میفرسته...اون مسیه...فقط یک مرتبه قدش بلند تر شده...!!!
*وقتی ازش میپرسن به مراسم توپ طلا میری؟ از بس پسر خوبیه و با معرفته میگه: "حتما،برای من افتخار بزرگی هست و در این مراسم شرکت میکنم" و هیچوقت ناز و عشوه نمیاد که "این دیگه به بقیه بستگی داره بیام یا نیام..." هیچوقت این همه اسطوره و بازیکن و انسان های روی کره خاکی رو هویج فرض نمیکنه...
واقعا هر چه از فروتنی این آدم بگم کمه...مثلا تو موزه اش تا دلت بخواد توپ فوتبال هست(توپ هتریکاش) از بس این پسر ماهیه توپ طلاهاش رو قایم کرده!!!! کنار همشون هم عکس میگیره جز توپ طلاش،چون میخواد ریا نشه...
یک سوال هوش برای رئالی ها: کریس چرا کنار توپ طلاش عکس نگرفت؟؟؟؟؟!!!!
*واقعا شما موجودات عجیبی هستید.این سلطان سراسر عقده تان که حاضر نیست حتی کنار توپ طلایش عکس بگیرد برایش کسر شأن حساب میشود را انسان فروتنی میدانید،کسی که تمام کار هم تیمی هایش را هیچ میپندارد و در شادی گلشان شرکت نمیکند را یک انسان فروتن میدانید؟؟؟
خدایا...خدایااااا من به شما چه یگویم مادریسموهای فروتن...طبقه بندی: ♥حرف های ورزشی♥، 
برچسب ها: مادریسموها، بهترین طرفداران جهان.../قسمت سوم / فروتنی، رئال مادریدی های فروتن، مقالات عمید، مقالات بارسایی، رئالی ها فروتنند؟؟؟،
دنبالک ها: مادریسموها،بهترین طرفداران جهان.../قسمت چهارم/ دنیای مجازی و توهین به مسی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 26 دی 1392 توسط ♥َAmid & N♥

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان