تبلیغات
ܓ✿ تودهنی ܓ✿ - مادریسموها،بهترین طرفداران جهان.../قسمت چهارم/ دنیای مجازی و توهین به مسی
ܓ✿ تودهنی ܓ✿
این یه تو دهنیه پخشش کنید...
دنیای مجازی

*مادریسموها واقعا در دنیای مجازی یکه تازند.این را جدی میگویم.هر پستی که ما میگذاریم یک رئالی زیرش کامنت گذاشته است.هر کدام یک سایت دارند و هر لحظه هر چه بخواهند مینویسند.
*همگی هم "مرجع خبری رئال مادرید" هستند.خدا میداند چقدر خبر ساخته میشود که هرکدام آن را توی سایتشان میگذارند و هیچ کدام هم شبیه همدیگر نیست...و تنها کاری هم که دقیقا در این سایت انجام نمی دهند خبر گذاشتن از رئال مادرید است!!!


*یا دارند بارسلونا را مسخره می کنند یا دارند به بازیکنان و هواداران بارسلونا فحش میدهند،یا دارند درباره رئال و بازیکنان رئال مادرید بزرگنمایی میکنند.خدا را شکر این سال ها نه افتخاراتی دارند نه رکوردی زده اند...واقعا دلم کباب میشود وقتی به قسمت هندی این مقاله میرسم و بیچارگی و درماندگی رئال مادرید و مادریسموها را می بینم.
*هر خبری که باشد همیشه پای یک بارسایی را باید وسط بکشند و کلی القاب و عناوین توهین آمیز به او بچسبانند،انگار نمیشود فقط خبرشان از اول تا آخرش مربوط به خودشان باشد.اصلا آنها هم بیشتر به خبرهای بارسایی ها علاقه دارند.
*نظرات را که نمیخواهد بگویی،فحش فحش،فحش....تذکری هم از سوی مدیران سایت داده نمیشود،هیچ، تازه حمایت هم میشوند.خود مدیران سایت و نویسندگان سایت رئالی ها هم مشغول فحش دادن و توهین کردن هستند.
*من مانده ام چرا اسم سایت هایشان را نمیگذارند: "مرجع دروغ پراکنی و توهین به بارسلونا"

"به ادامه مطلب بروید"
*هیچ کدام خبرهایشان هم که نه منبع دارد و نه دارای جمله بندی خبری است،هر چه بخواهند هم می نویسند،یک جایش را کم می کنند و یک جایش را خودشان اضافه میکنند.
مثلا خبر گذاشته اند "بکن بائر" گفته است: "اگر میدانستم رونالدو دعوتم را قبول میکند،او را کاپیتان گالکسی 11 میکردم." (همان تبلیغ معروف)...اصلا این خبر از پایه دروغ بود.واقعا این موجودات این چیزها را از کجاشان در می آورند.
یا خبر گذاشته بودند بعد از هتریک رونالدو مقابل سوئد زلاتان برای رونالدو دست زده است،در صورتی که ابراهیموویچ در مصاحبه اش گفته است: "اصلا این طوری نیست و من برای روحیه دادن به هم تیمی هایم دست زده ام..."
*در سایت های ریالی فقط خودی ها اجازه ورود دارند و غیر خودی ها نه اجازه اظهار نظر دارند و نباید اصلا باشند.

حمایت از توهین کنندگان به مسی

*مادریسموها همیشه دنبال حق هستند،همیشه کارهای خوب را تحسین میکنند و از کارهای بد به شدت متنفرند...!!!
*امسال کاربران فیس بوکی که محال است بارسایی باشند،حمله ناجوانمردانه ای به صفحه فیس بوک مسی کردند و آنقدر بد و بیراه گفتند و "هاشم،هاشم" کردند و به نام ایران زدند که آبروی ایران و ایرانی را بردند،آن هم جلوی کسانی که ما را نمیشناسند و از این به بعد خوب میشناسند...
*این کار اینقدر زشت بود که هیچکس نمیتوانست آن را هضم کند و یا درباره آن نظر مثبتی داشته باشد.
*تنها منطقه ی جهانی که آرام و ریلکس بودند،منطقه مادریسموها بود.اصلا اینها از بس ثبات شخصیت دارند آرام بودند که مبادا آتش بیار معرکه شوند و درگیری پیش بیاد یه وقتی...فردایش هم مقاله نوشتند "همه جای دنیا از این کارها میشود،پارک دوبل میشود،چراغ قرمز رد میکنند،توی خیابان تف می کنند،سیگار می کشند،حالا یه کوچولو به مسی توهین شده،یه کوچولو به تمام ایل و تبارش هم فحش دادن زمین که به آسمون نمیاد"...
*تازه برای اینکه دقیقا مطمئن شوند درگیری نمیشود از این کاربران فیس بوکی هم حمایت کردند...می بینید اصلا این ها خیلی عاقبت اندیشند و همیشه میخواهند بین مردم دوستی و برادری باشد...!!!
*ما هم به مادریسموهای عزیز که ریش گرو گذاشتند میگوییم همه جای دنیا کسانی هستند که خودشان را از بالای پشت بامشان می اندازند پایین،شما هم خودتان را همین فردا بیندازید (این یک توصیه جدی به شماست!!!)
*در این نوشته ها و مقالات حتی یکبار هم اشاره نشده است که کار این ها اشتباه بوده نه بخاطر مسی که بخاطر نام ایران که خیلی وقت است ارزش سابق را ندارد...اما وای به روزی که کسی که صفحه فیس بوک رونالدو را like کرده آن را unlike کند،چه مقاله ها که نمی نوسند و از مظلومیت رونالدو چه قلم فرسایی ها که نمی کنند.حالا بماند از گل نازکتر گفتن به رونالدو...
*چقدر به مسی فحش دادند،توهین کردند،ما هیچ نگفتیم...گفتیم بگذار در حماقتشان بمانند و در این باتلاق جهالتشان فرو بروند اما وقتی از سوی ریالی ها مورد حمایت قرار میگیرد پس مطمئنا اکثریت قاطع این افراد ریالی هستند و اگر نباشند،انسان های پست و بی اخلاقی هستند و کسانی که از آنها هم حمایت میکنند فرقی با آنها ندارند.
*و در این مورد ما نمیتوانیم ساکت باشیم تا افراد بی فرهنگی در کشورمان به کسی در آن سوی آب ها آن هم کسی که اخلاق و رفتار و منشش زبانزد و الگو برای تمام جهانیان تا پایان دنیاست توهین کنند و به نام ما نوشته شود...
*مؤدب باشید...خواهش میکنم...واقعا ادب مرد به ز دولت اوست...آی ایرانی های فیس بوکی بی شخصیت و رئالی های نظر دهنده و یا حمایت کننده مؤدب باشید،انسان باشید...(این اوج سازش من با شماست) اولین برداشت من از شما این است که ادب خانوادگی ندارید...لکه ننگ برای خانواده هایتان نباشید...
*حالا من دقیقا پی میبرم چرا رونالدو برای کارلوس کیروش و تیم ملی ایران آرزوی موفقیت میکند.(دمش گرم.ماهم برای او آرزوی موفقیت میکنیم و امیدواریم مردانه بجنگد.)اما وقتی می بیند این همه کامنت علیه مسی مینویسند و ایران هم در گروه بزرگترین رقیبش هست چرا آرزوی موفقیت برای ایران نکند؟
طبقه بندی: ♥حرف های ورزشی♥، 
برچسب ها: مادریسموها بهترین طرفداران جهان.../قسمت چهارم/ دنیای مجازی و توهین به مسی، توهین رئالی ها به بارسایی ها و مسی در دنیای مجازی،
دنبالک ها: مادریسموها،بهترین طرفداران جهان.../قسمت پنجم/ هواداری،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 26 دی 1392 توسط ♥َAmid & N♥

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان