تبلیغات
ܓ✿ تودهنی ܓ✿ - دبل نامردی...
ܓ✿ تودهنی ܓ✿
این یه تو دهنیه پخشش کنید...
عمید- شاید خوش بین ترین طرفدار رئال مادرید هم فکرش را نمیکرد که رئال مادرید بتواند در جام حذفی بدون حتی یک گل خورده از سد تیم اتلتیکو مادرید بگذرد.و واقعیت هم همین بود رئال نمیتوانست با این اختلاف اتلتیکو مادرید را شکست بدهد.
*اما وقتی ابر و باد و مه و خورشید باشند دیگر همه چیز جور جور میشود.
*دربازی رفت که رئال مادرید فقط نقش گاوهای نر اسپانیایی را داشت که بدون توقف دنبال پارچه قرمز میدویدند و گاوبازهای اتلتیکو مادریدی را یکی پس از دیگر نقش بر زمین کرده یا به طرز وحشتناکی لگدکوب میکردند.هنوز هر چقدر به بازی رفت فکر میکنم استراتژی غالب رئال بر برهم زدن جو روانی بازی بود که چقدر عالی این کار را کردند.


*خطاهای مکرر و خشن روی بازیکنان اتلتیکو مادرید و مخصوصا کاستا تمام افکار و آرامش اتلتیکویی ها را به هم زده بود و دوگل شانسی که بعد از خوردن به دفاع وارد دروازه اتلتیک شد کمرشان را شکست.تا در شانس هم رئالی ها برتری داشته باشند.
*البته برای من که یک بارسلونایی هستم این صحنه ها نه ناآشناست نه اصلا دوست دارم سنگ یک تیم مادریدی دیگر را به سینه بزنم.مادریدی مادریدیست،همه چیز دارد جز خصوصیات انسانی...در خاطرم هست بازی های اتلتیکو مادرید و بارسلونا را که چطور مادریدی ها تمام توانشان را گذاشته بودند که آرامش کاتالان ها را بهم بزنند،آنقدر بازیکنان بارسلونا مخصوصا اینیستا را زدند که زانویش کبود شد و نیمه دوم را نتوانست بازی کند.چطور مسی تازه از مصدومیت برگشته را میزدند که همه اشک توی چشم هایمان جمع شد بود و میترسیدیم نکند باز مصدوم شود.
http://s1.picofile.com/file/7112948488/adame.gif
*چطور روانی بازی در می آوردند جلوی بارسلونا بخاطر اینکه چند امتیاز بگیرند.
*میگویند "چوب خدا صدا نداره"...حال،کسایی که بازی رفت رئال مادرید و اتلتیکو مادرید دو تیم شهر مادریدی در نیمه نهایی کوپا دل ری 2014  را دیده باشنا متوجه میشوند این ضرب المثل یعنی چی؟
*پاتک بدی خوردند اتلتیکویی ها...نمیدانستند استاد اعظم خطا و جو روانی و وحشی گری رئالی ها هستند،آنها تازه یک چیزهایی دارند یاد میگیرند.
*اصلا کل بازی رفت رئال-اتلتیک خودش یک کتاب ضرب المثل است.این دو تیم مادریدی محال است که تعداد خطاهایشان مقابل بارسا دو یا سه برابر بیشتر از کاتالان ها نباشد اما تعداد کارت هایشان همیشه کمتر از بارسایی هاست...اینجاست که میگویند "
گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری"...حالا در این بازی دیماریا کاستا را میزند کاستا کارت زرد میگیرد!!!
*و په په شروع میکند به مسخره کردن کاستا و دیماریا زیرزیزکی میخندد که توانسته اند کاری کنند که کاستا کارت زردش را بگیرد و بازی برگشت را محروم باشد،وقتی تمام بازیکنان رئال به هم اشاره میکنند یعنی این همه روی کاستا نقشه ای از پیش طراحی شده بوده است تا حذفش کنند.و مادریدی ها را از این افتخارات خوشحال کنند.
*تفاوت بازیکنانی چون کاستا و کریس رونالدو با لیونل مسی در همین است...اینقدر مسی را میزنند خم به ابرو نمی آورد و فقط به حالشان افسوس میخورد.در همین بازی با اتلتیکو آنچنان مسی را محکم زدند که چند دقیقه فقط ایستاد و به پاهایش نگاه میکرد که قطع نشده باشد و بعد هم به راهش ادامه داد و رفت...نه برگشت با پا توی صورت بازیکن حریف زد و نه با عصبانیت کاستایی بلند شد و برای بازیکن حریف خط و نشان کشید.
*این همه راموس خطاهای جور و واجور بخصوص روی همین کاستا انجام داد داور حاضر نشد به او حتی یک کارت نشان بدهد چون اگر کارت نشان میداد راموس هم بازی برگشت را از دست میداد.
*بازی برگشت فرا میرسد و خبری از بازیکنان سرشناس اتلتیکو نیست،اما راموس هست،همان اول بازی کریس خودش را توی محوطه جریمه سرنگون میکند.هر چه صحنه خطا را عقب جلو میکنم که بگویم این خطا بوده نمیشود،یک لمس میکند،این هم از ناشی گری دفاع اتلتیکو است که هنوز نمیداند به رونالدو نباید دست زد،فقط خیلی راحت باید توپش را زد،کار سختی هم نیست،رونالدو هم که می بیند نمیتواند با توپ کاری بکند چند ثانیه بعد خودش را زمین می اندازد،واقعا صحنه خیلی واضح بود حالا چرا فریب داور میشود پنالتی مسلم نمیدانم،میشود خطای داوری نمیدانم،ولی درباره بارسلونا همیشه کمک داوری ست،غش کردن است و این چیزها...تازه دایو رونالدو را میگویند "بازیکن باید مهارت داشته باشد و سطح بالایی داشته باشد بتواند پنالتی بگیرد" هنوز درک دایو و خطا هم برایشان سخت است...فقط نمیدانم با این همه چرا به نیمار گیر میدهند که تمارض میکند؟!!!
*پنالتی دوم هم گرفته میشود و هم خیال رئال و هم خیال رونالدو بعد از سه بازی پیاپی گل نزدن راحت می شود.
*در این بازی یک صحنه خطای وحشتناک رخ میدهد رونالدو با قدرت هر چه تمام تر در ناحیه ای که اصلا نیازی به خطا ندارد،چنان روی هوا بازیکن اتلتیکو را سرنگون می کند،وسط بازی همه فکر میکردند قطع نخاع شده است،فرود آمدن روی گردن به آن صورت فقط معجزه میخواست که جان سالم به در ببرد که دست آخر هم حداقل یک روز بازیکن حریف بستری شد.
*بعد از آن حرکت موقع بیرون بردن بازیکن از زمین،کریس میرود او را در آغوش می گیرد و میشود نماد مهربانی و عطوفت،همه یادشان میرود که در آن منطقه چرا باید چنین خطایی صورت بگیرد؟ بعد هم درباره آن میگویند: "بر
خورد کاملا طبیعی بود ؛ تقصیر رونالدو نیست که قدرت بدنیش بالا هست و بازیکن اتلتیکو روی زمین پرت میشود"
*این قدرت بدنی زیاد رونالدو چرا همیشه در خطاها و لگد ها نمود پیدا میکند و با یک لمس کردن ساده یا یک نیم تنه فنی همه آن دود میشود میرود هوا...این ها ملاک قدرت بدنی است؟ دست دور گردن حریف کردن آن هم برای نمایش تلویزیونی نشانه جوانمردی است؟...رونالدو این روزها که می بیند چطور اخلاق مسی زبانزد خاص و عام است باید هم تغییراتی در خودش بدهد،همانطور که سطح بازی مسی رونالدو را وادار به زور زدن و تلاش بیشتر کرد...ما نه حسودیم و نه بخیل اگر رونالدو خوب شود و بااخلاق و آن هم در باطن نه در ظاهر،حمایت هم می کنیم.
*جوانمردی لایق مسی است و  بس وقتی که تو محوطه جریمه رئال با تمام قدرت میزنندش و حاضر نیست خودش را زمین بزند،قدرت بدنی در حرکات مسی نمایان میشود وقتی برای مهار کردنش باید دست هایت را قلاب کنی دورش و محبوب بودن را مسی نشان میدهد وقتی که توپ هایش توسط دروازه بان دفع میشود،بازیکنان حریف و دروازه بانشان میرود سمتش با او دست میدهد و مشت به مشت میشود و دست توی موهایش میکنند انگار بازیکن خودشان است...
*و وقتی که موقع خروج از زمین یکی از تماشاگران فندک پلاستیکی سمت رونالدو پرت می کند و از قضا میخورد توی سرش این حرکت میشود بدترین حرکت قرن و هزار بد و بیراه به طرفدار اتلتیکو و آرزو برای اینکه دستش قطع شود...باز یک ضرب المثل دیگر جواب این افراد است: "
گهی زین به پشت و گهی پشت به زین"...آره چطور وقتی سمت بازیکنان بارسلونا فندک پرت میکردید این چیزها را نمی گفتید؟
*با این حال ما بارسایی ها اینطور حرکات را اصلا تایید نمی کنیم و امیدواریم اصلا تکرار نشود.


حرف آخر

*حالا رئالی ها که با جو سازی و گل به خودی و پنالتی های مشکوک آمده اند فینال روی کری خواندن پیدا کرده اند و با نگاهی به دفاع بارسلونا میگویند ما اینیم و ما اونیم و 30 فروردین بیایید چیکارتون می کنیم و هی آمار میدهند که کاسیاس این کوپا اصلا گل نخورده است و اصلا یادشان نمی آید آمار لایی خوردن کاسیاس جلوی بارسلونا از همه دروازه بان ها بیشتر است...
*برد ما مقابل رئال سوسیه داد را کار داوری میدانند در صورتی که اگر گل سانچز را کنار بگذاریم،در آن هوای طوفانی که هیچکس فکرش را نمیکرد با دو گل فوق العاده مسی و تک گل فانتزی فابرگاس دیگر این حرف ها نشان از حماقت گوینده آن است،میگویند که سوسیه داد میتوانست بیشتر گل بزند خوب اتلتیکو هم توپ را به تیرکتان کوبید و موقعیت های خطرناک کم نداشت،آن هم جلوی دفاع آماده تان که اینقدر پزش را می دهید...
*ندیدن آفساید که بارها در همه بازی ها دیده میشود کمک داوری است آن هم یک گل از چهار گل...یا کارت زرد نگرفتن راموس و مماشات با بازیکنان رئال با آن خطاها یا دایو واضح رونالدو و آن پنالتی مسخره...؟؟؟
*بروید خودتان را اصلاح کنید،فینال کوپا دل ری و بازگشت الکلاسیکو لالیگا را بی صبرانه منتظریم،با همین دفاع ناهماهنگ و مهاجمین نا آماده...چون شما بردتان حاصل دسترنجتان نبود...بیایید...به بازیکنانمان گفته ایم فقط گل چیپ حق دارند بزنند!!! و رونالدو هم بهتر است دامن بپوشد!!!طبقه بندی: ♥حرف های ورزشی♥، 
ارسال در تاریخ چهارشنبه 23 بهمن 1392 توسط ♥َAmid & N♥

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان